Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Nákupem vína pomáháte lesům: 5% z každého nákupu jde na Zachraňmelesy.cz
19.01.2021

Nákupem vína pomáháte lesům: 5% z každého nákupu jde na Zachraňmelesy.cz

Tady u nás v Brodě se snažíme naše vína připravovat s tou největší úctou k přírodě. Hospodaříme šetrně, vína upravujeme přírodně a snažíme se, aby taková výroba byla dlouhodobě udržitelná. 

Zároveň si ale uvědomujeme, jak bleskové je odlesňování naší země. Rozhodli jsme se proto, že z každého vína darujeme 5% iniciativě Zachraňme lesy.cz, kterou pořádá Hnutí Duha. 

Zachraňme lesy.cz

Jen díky vaší pomoci můžeme vracet život tam, kam patří. Do našich lesů. Společně tak můžeme přiložit ruku k opětovnému zalesnění naší země, k návratu života do lesních podrostů, do trávy i do korun stromů. Pomůžeme přirozeně udržet vodu v krajině, předcházet vysychání a erozím půdy, oteplování půdy a jejímu vysychání. 

Jak to funguje? 

Je to jednoduché. Z každé lahve, kterou na našem e-shopu zakoupíte, putuje 5% z ceny na ochranu a obnovu lesů v ČR přes iniciativu Zachraňme lesy.cz. O nic se nemusíte starat, uděláme to za vás. 

„Oplaťme přírodě alespoň část radosti a požitku, který nám dává“

O čem je Zachraňme lesy.cz

České lesy nahradily obří mýtiny a paseky. Místo toho, aby se na ně začal vracet život, mohou se z nich kvůli novým pravidlům stát někde plantáže cizokrajné douglasky. Bez místa k životu našich rostlin, hmyzu, ptáků a hub. „Invazní novelu” můžeme společně zastavit. 

Zachraňme lesy.cz se snaží vrátit život zpět tam, kam patří. Do našich lesů. Ať už změnou zákonů, vyhlášek nebo prací. Lesy budeme mít pestřejší a stabilnější. Kořínky semenáčků bude vyživovat tlející dřevo ponechané přírodě. Spolu s nimi přežijí celá společenství zvířat i rostlin. Život v lese bude opět vyvážený. A zůstane v rukou státu i nás občanů.

Chcete se zapojit? Nakupte víno v našem e-shopu: 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vinařství Juřeník a Žďárský

S úctou k přírodě a tradici

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno námi, kamarády Robinem a Honzou. Jsme mladé moderní vinařství založené na myšlence a touze obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří.

Při výrobě vín se snažíme neustále posouvat, učit se novým věcem, pracovat na sobě, zlepšovat se a navyšovat jejich kvalitu. Nebojíme se experimentovat, ani se nechat inspirovat tisíce let starými metodami.

Více na jurenikzdarsky.cz

Sledujte nás na instagramu a sdílejte fotky vašeho oblíbeného vína #jurenikzdarsky

Degustace

DEGUSTAČNÍ MÍSTNOST

Otevřeno jen po předchozí rezervaci!
Dolní Valy 508
688 01 Uherský Brod

Sídlo

FAKTURAČNÍ ADRESA

Vinařství Juřeník & Žďárský s.r.o.
Předbranská 415
688 01 Uherský Brod

IČO: 293 69 649
DIČ: CZ293 69 649

© 2020 Vinařství Juřeník & Žďárský
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz